Zarezerwuj wizytę.

Aby zarezerwować wizytę, prosimy o kontakt z recepcją pod numerem:

+ 48 607 098 230
+ 48 22 636 67 59

I WAS BORN
TO CREATE

“Z każdym świtem przychodzą nowe idee, które służą artyście w procesie kreacji. Czerpiąc z tych źródeł staje się on sumą wszystkich poranków świata. Poznawanie piękna to dążenie do mądrości.”

Jaga Hupało jest artystką włosów, stylistką i projektantką. Swoją pracą nadaje nowy kształt rzeczywistości, w widoczny sposób pozwalając ujawnić się osobowości tych, którzy do niej przychodzą. W nich poszukuje inspiracji, wydobywając ich charakter, podkreślając naturalne piękno, przywracając spokój i optymizm.

Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią, w której kieruje zespołem swoich stylistów. Tutaj powołała Akademię, gdzie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie specjalistom ze świata sztuki, fryzjerstwa i mody.

Współpracuje również z fotografami i operatorami produkując sesje zdjęciowe i filmy, jak również z innymi artystami dziedzin teatru, mody, filmu. Na zaproszenie instytucji kultury, tworzy projekty fryzur m.in. dla Opery Narodowej, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Narodowego, Opery Łódzkiej, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie.
Wyróżnienia: Medal Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Honorowa nagroda za całokształt działalności biznesowej od Lady Business Club, Elle Polska: “Jedna z najbardziej wpływowych polek”, Projektant roku, Osobowość roku

Autorskie pokazy: Nowy Jork i Paryż na zaproszenie, Londyn na zaproszenie Noise, Londyn Barbican - pokaz filmów modowych
Publikacje: “Pokochaj swoje włosy. Jak mieć piękne i zadbane włosy ”

Mój blog : https://jagahupalo.natemat.pl

PROJEKTY

Współpraca z Jagą Hupało to wielka przyjemność. Począwszy od premiery „Kotów”, poprzez „Taniec wampirów”, „Deszczową piosenkę”, „Mamma mię” spektakle dla dzieci „Akademię pana Kleksa” czy „Alladyna” skończywszy na ostatniej naszej premierze autorskim musicalu „Piloci” każdy z projektów Jagi świadczył o niezwykłym profesjonalizmie. Nie dosyć, że był adekwatny do tematu, epoki, koncepcji kostiumografa czy reżysera to jeszcze Jaga nadawała każdej fryzurze swój styl. Porównałbym jej twórczość do wybitnego malarza. Śmiało mogę powiedzieć, że prace artystki są jak dzieła sztuki. Oprócz tego, wraz ze swoją ekipą jest świetnie zorganizowana. Jak opanować przed premierą kilkaset fryzur, peruk. Zdążyć na czas emanując urokiem osobistym, wdziękiem i kojącym spokojem to już tylko Jaga wie.

Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy. Wszystko przed nami…

Wojciech Kępczyński, dyrektor Teatru Muzycznego ROMA