Zarezerwuj wizytę.

Aby zarezerwować wizytę, prosimy o kontakt z recepcją pod numerem:

+ 48 607 098 230
+ 48 22 636 67 59

SZKOLENIA

Akademia Perfection Hair to kultowe miejsce, w którym od prawie dwóch dekad szkolimy zgodnie z ideą nowoczesnego fryzjerstwa. Stworzyliśmy tutaj inkubator edukacji osób zarówno dopiero rozpoczynających swoją przygodę z fryzjerstwem, jak i tych, których umiejętności są już bardzo zaawansowane. Szeroki wachlarz naszych propozycji obejmuje oczywiście praktyczne kursy ze strzyżenia, stylizacji i koloryzacji, ale ponadto – znajomości nowych trendów, pracy na planach filmowych i przy sesjach zdjęciowych, a także perukarstwo. Współpracujemy z najlepszymi Akademiami, specjalistami i edukatorami z całego świata. Szkolimy indywidualnie oraz grupowo – fryzjerów, barberów, stylistów. Jesteśmy uważani za jednych z najważniejszych ekspertów w branży, a nasz profesjonalizm z dumą przekazujemy innym. Rozwijając talent i pasję – uczymy kochać kreowanie włosów.

Dowiedz się więcej o aktualnej ofercie szkoleń: + 48 661 110 022 kazimierz@jagahupalo.pl

ORGANIZACJA IMPREZ

Przestrzeń Akademii to 105 metrów kwadratowych industrialnego wnętrza w Starej Fabryce Koronek. Klimatyczna, surowa przestrzeń stanowi znakomitą bazę do organizacji różnorodnych wydarzeń, warsztatów, imprez i szkoleń. Dysponujemy pełnym wyposażeniem potrzebnym do stworzenia komfortowych warunków dla szkoleń fryzjerskich, jak też kameralnych koncertów, sesji zdjęciowych lub firmowych imprez. Wyjątkowe, loftowe wnętrza sprawiają, że w Akademii, niezależnie od rodzaju organizowanego spotkania, panuje niepowtarzalny, autentyczny klimat. Akademia znajduje się przy Pracowni Born To Create, której 170 metrów kwadratowych na co dzień wypełnia twórcza energia stylistów fryzur, nadających nowy ton rzeczywistości.

W DNA naszej Pracowni i Akademii wpisana jest systematyczna działalność muzealna i wystawiennicza. Każdego roku podczas ogólnopolskiej Nocy Muzeów gościmy performerów, artystów i muzyków, tworząc wspólną przestrzeń kreacji i doświadczeń. Na co dzień w naszej Akademii i Pracowni znajdują się prace Kasi Kmity, Tomka Sikory, Mateusza Sikory i Moniki Skarżyńskiej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI: + 48 661 110 044 pr@jagahupalo.pl